RezistenceZone.CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter-Strike 1.6 SeTTi 3.2

Go down

Counter-Strike 1.6 SeTTi 3.2 Empty Counter-Strike 1.6 SeTTi 3.2

Post  admin Tue Feb 16, 2010 11:09 am

[You must be registered and logged in to see this link.]



Descriere :

Sa incepem cu inceputul , probabil va intrebati de ce se cheama SeTTi , raspunsul este simplu . De la ultima actualizare probabil majoritatea dintre voi au observat ca in lista de internet la servere ca nu mai apare nici un server , Acest cs este actualizat la zi si nu mai trebuie sa faceti dupa tutorialul aflat in legatura urmatoare [You must be registered and logged in to see this link.] pentru a va aparea din nou serverele in lista de internet .

Modificari :
Acest cs este preluat din Full kitul original counter-strike 1.6
Nu am adus modificari majore pentru ca parerea un cs cu multe modificari skinuri arme , oameni ingreuneaza foarte mult jocul dumneavoastra . Singurele modificari sunt urmatoarele :

1. Am adaugat MasterSerververele SeTTi astfel veti vedea in lista de interent toate serverle inscrise pe [You must be registered and logged in to see this link.]

2. Am adaugat in Game Meniu sus legatura catre serverul cs.pgl-zone.ro si anume veti observa ca scrie [Play Public Server] asa ca , cand vreti sa intrati pe server dati un singur click pe Play Public Server si veti fi conectat automat pe serverul nostru .

3. O singura modificare am adus-o la jucatori nu vor mai arata ca in cs-ul default vor arata exact ca in Steam nu este mare diferenta dar am decis ca este mult mai bine asa .
4 . O melodie intro putin mixata cu sunetele/radio din counter-strike si anume Inna - Feeelo .

5. Meniul Global este transparent si scrisul albastru

6. Radarul este personalizat PGL-ZONE

7. Am adaugat boti daca vreti sa jucati cu boti Boti sunt foarte inteligenti vorbesc , scriu

PAROLA DE INSTALARE ESTE : [You must be registered and logged in to see this link.]




LINK: "-------- [You must be registered and logged in to see this link.] --------"




[You must be registered and logged in to see this link.]

admin
Admin

Posts : 184
Join date : 2009-12-16
Age : 29
Location : https://rezistencezone.forumgratuit.ro

https://rezistencezone.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Counter-Strike 1.6 SeTTi 3.2 Empty Care este parola de instalare de la cs setti?

Post  S.I.L. Mon Apr 18, 2011 11:34 am

Question

S.I.L.
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum